Przejdź do treści
kup bilet
zobacz
udostępnij

Wkręć się w sztukę prowadzi Radek Kowalik czyli nasz Pan od Plastyki!

22.05 | 10:00

Wkręć się w sztukę: H jak Horowitz

Wkręć się w sztukę prowadzi Radek Kowalik czyli nasz Pan od Plastyki!

Warsztaty są realizowane w Amfiteatrze przy ul. Daszyńskiego 5 w godz. 10.00 i 12.00. Wybór odpowiedniej pory dokonają Państwo bezpośrednio w systemie biletyna.pl.

Zapraszamy na uwielbiane przez Was warsztaty familijne! Ryszard Horowitz to polski fotografik tworzący w Stanach Zjednoczonych, prekursor komputerowego przetwarzania fotografii. Podczas spotkania w ramach cyklu warsztatów z Panem od plastyki poznamy technikę asamblażu. Stworzymy niepowtarzalne dzieła inspirowane twórczością artysty. Każdy mały i duży uczestnik zajęć skomponuje dzieło gotowe do oprawienia w ramkę.

Radek Kowalik – znany jako Pan od plastyki, arteterapeuta, fotograf, kulturoznawca, animator kultury, gospodarz Domu Entuzjastów Sztuki, Kultury, Arteterapii. W swojej wieloletniej pracy z dziećmi skupia się na wzmacnianiu poczucia pewności siebie i sprawczości uczestników zajęć. Na pierwszym miejscu stawia zabawę i rozwój kreatywności, efekt końcowy ćwiczeń jest tylko dodatkiem do tego co wydarza się w procesie twórczym. Formuła rodzinnych warsztatów artystycznych sprzyja wzmacnianiu więzi między uczestnikami, kreatywnemu rozwiązywaniu trudności związanych z działaniami twórczymi, ćwiczeniu komunikacji i rozwijaniu umiejętności pracy w zespole. Twórcza ekspresja jest narzędziem do redukcji napięcia, a także rozwoju małej motoryki dziecka.

Wstęp płatny: 15 zł – bilet pojedynczy, 30 zł – bilet rodzinny (1 dziecko + 1 dorosły). Bilety dostępne na www.biletyna.pl.

Wejściówkę kupisz również w dniu wydarzenia w kasie przy Daszyńskiego 5 (płatność tylko gotówką).

Liczba miejsc ograniczona.