Freestyle dance session z Radomskim Kolektywem – J Dilla tribute

Kiedy:
29 Luty 2020@18:00 – 21:00
2020-02-29T18:00:00+01:00
2020-02-29T21:00:00+01:00

MOK „Amfiteatr” i Radomski Kolektyw zapraszają na kolejną odsłonę tanecznej imprezy! Radomski Kolektyw to grupa przyjaciół, których połączyła miłość do tańca. Specjalizują się w stylach street i club dance: breaking, hip hop, waacking, house dance oraz afro House. Są czynnymi tancerzami, jeżdżą po całym świecie, biorąc udział w rożnych zawodach, warsztatach oraz tanecznych i muzycznych wydarzeniach. Promują kulturę hip hop w Radomiu wśród swoich wychowanków i nie tylko. Na swoim koncie mają mnóstwo pucharów, medali i innych sukcesów, ale najważniejsza jest dla nich prawdziwa zajawka w tym, co robią. W tym składzie byli razem m.in. w USA, poszerzając swoją wiedzę na temat kultury swoich stylów tanecznych.

Dance session będzie sterowany przez tancerzy, ale będzie polegać na improwizacji tanecznej do danej muzyki. Zapraszamy wszystkich tancerzy, by wymieniać się swoimi umiejętnościami z resztą. Można przyjść, by po prostu posłuchać muzyki i pooglądać tancerzy, zapraszamy też beatboxerów, by przyszli spróbować swoich sił.
Motywem przewodnim będzie swoisty hołd złożony wyjątkowemu artyście J Dilli – amerykańskiemu producentowi hip-hopowemu oraz raperowi. To właśnie jego beaty będziemy mogli usłyszeć podczas drugiej edycji tanecznego Jam session. Dla wszystkich chętnych, by potańczyć, zagra radomianin – PJ aka DJ Loopfella!

PJ aka Dj Loopfella – dj, beatmaker, kolekcjoner czarnych płyt. Pomysłodawca oraz współorganizator cyklu hiphopowych imprez YO ALIBI RAPS! Wychowany na klasycznych rapowych i housowych brzmieniach drugiej połowy lat 90-tych. Gra rap, r’n’b, funk i funky house czyli wszystko to do czego bujasz głową. Na najbliższym jamie zaprezentuje numery od postaci z samego serca Detroit, członka Slum Village oraz The Ummah czyli legendarnego J Dilli!

Wstęp wolny.

Kawiarnia Artystyczna, ul. Parkowa 1

Po dance session after w Otwarta Wine-Cafe przy ul. Żeromskiego 29.

Comments are closed.